Sąlygos, privatumas, atsiskaitymas Sąlygos, privatumas, atsiskaitymas
Sąlygos.

Asmenys, besinaudojantys mūsų paslaugomis, turi būti pilnamečiai. Turi būti susipažinę ir besąlygiškai sutikti su mūsų nuostatais, šiomis sąlygomis, bei pristatymo ir gražinimo taisyklėmis, priešingu atveju nesilankykite mūsų puslapyje ir nesinaudokite mūsų paslaugomis. Registravimasis bxm.lt svetainėje laikomas kaip jūsų patvirtinimas, kad susipažinote su mūsų sąlygomis, atsiskaitymo, prekių pristatymo, privatumo ir kitomis nuostatomis.

Privatumas.

* bxm.lt parduotuvėje pirkti yra saugu: sąskaitų duomenys neįrašomi, nekaupiami ir kitaip neapdorojami mūsų serveryje.
* Prisiregistravimo duomenys (tokie kaip el. pašto adresas, vardas ir pan.) neatskleidžiami jokiems tretiesiems asmenims, tačiau mes neatsakome ir negarantuojame ar jūsų duomenis nepasieks trečiųjų asmenų jei bus įsilaužta į mus aptarnaujančios įmonės serverį.
* Pirkinių pristatymui kaupiami ir naudojami tik minimalūs būtini duomenys.
* Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@bxm.lt.

Atsiskaitymas.

Visi užsakymų apmokėjimai vyksta per Paysera sistemą.

DĖMESIO! Atsiskaičius "Maxima" kasose ar "Rkiosk" pagalba būtina mus informuoti el.paštu, priešingu atveju užsakymo vykdymas gali neprasidėti!!!

Tęsti
...natūralaus grožio pasaulis...