BX Minerals nuostatai BX Minerals nuostatai
Lankydamiesi bxm.lt puslapyje bei naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs besąlygiškai sutinkate su bxm.lt nuostatais, pristatymo ir grąžinimo terminais, sąlygomis. Jeigu jūs nesutinkate su BX Minerals nuostatais, pristatymo ir grąžinimo terminais, bei sąlygomis prašom nesinaudoti mūsų paslaugomis bei nesilankyti bxm.lt puslapyje.

Asmuo registruodamasis bxm.lt puslapyje patvirtina, kad susipažino ir sutinka laikytis visų sąlygų ir nustatymų, bei nuostatų.

Visa bxm.lt puslapyje panaudota medžiaga, tokia kaip tekstai, nuotraukos, grafika priklauso bxm.lt todėl draudžiama be raštiško savininkų leidimo naudoti ir/ar platinti šioje interneto svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją žiniasklaidos priemonėse bei kitose interneto svetainėse.

Naudotis bxm.lt paslaugomis gali tik pilnametystės sulaukę asmenys.

Santykiai tarp asmens užsiregistravusio bxm.lt tinklapyje (toliau kliento) ir bxm.lt internetinės svetainės išreiškiami laisva valia, t.y.:

* klientas, laisva valia perka arba neperka, niekieno neverčiamas, norimas prekes;

* bxm.lt parduoda, jei už jas yra sumokama numatyta pinigų suma, arba gali atsisakyti parduoti dėl tam tikrų priežasčių (kliento elgesio, konfliktiškumo ir pan.).

Tuo atveju jei klientas būna jau sumokėjęs už prekę, o bxm.lt atsisako parduoti prekę, klientui grąžinama suma, kurią jis sumokėjo, išskyrus mokestį finansiniam tarpininkui už pinigų grąžinimą.

Visos užsakytos prekės siunčiamos per Lietuvos paštą, registruotu, pirmenybiniu paštu. Todėl prekes galėsite gauti greičiau ir saugiau.

Ant visų siuntinių yra nurodomas bxm.lt atgalinis adresas. Todėl, pagal Lietuvos pašto nuostatus, jei klientas neatsiima savo siuntinio, jis yra saugomas 1 mėn. Po to yra grąžinamas siuntėjui, arba siuntėjo paštui. Kaip ieškoti savo pasimetusio siuntinio galite pasiskaityti čia:

http://www.post.lt

bxm.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu, be atskiro įspėjimo, keisti ar/ir papildyti šiuos nuostatus.

Tęsti
- TU esi visų SVARBIAUSIA! -