Veil 2 vnt. rinkinukas 42,50Eur

Rinkinuką sudaro:

* Veil – pudra makiažo fiksavimui.
* BX Minerals šepetėlis pudrai.VEIL – pudra fiksavimui (įprasta kaina 25,50 eurų).

BX Minerals pudra makiažo fiksavimui suteikia makiažui užbaigtumo, veidui švelnumo.

Naudojama siekiant, kad mineralinis makiažo pagrindas išliktų kuo ilgiau. Įsigerdami mineralai į odą suteikia jai švelnumo, lygumo. Sugeria odos riebalus bei mažina poras.

Idealiai tinka visų atspalvių odos tonams. Nedirgina odos.

Dažniausiai naudojama makiažo fiksavimui, užbaigimui ant makiažo pagrindo. Taip pat galima naudoti prieš makiažo pagrindą turint riebesnę odą. Naudojamas ir vienas kaip poras mažinanti, bei lygumo odai suteikianti priemonė. Idealiai tinka visų atspalvių odos tonams. Nedirgina odos.

BX Minerals - natūralaus grožio pasaulis...

Pagaminta iš natūralių mineralų, be jokių sintetinių ar cheminių priemaišų. Sudėtis: titano dioksidas, geležies oksidas, cinko oksidas, žėrutis. Supakuota į 50 ml. indelį. Sietelis turi užraktą (sifter lock) mineralų perteklius neišbyra į indelio dangtelį todėl yra patogus naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant. Kiekis: 4 g.BX Minerals šepetėlis pudrai (įprasta kaina 17,00 eurų).

Tai prabangus veido šepetėlis, pagamintas iš labai aukštos kokybės nailono, todėl netgi ir menkiausia galimybė sudirginti jūsų odą yra atmentama. Plaukeliai yra labai švelnūs. Patogus naudoti nes yra su ilgu mediniu koteliu. Lengvai plaunamas.

Išmatavimai:

Atsiliepimai
...natūralaus grožio pasaulis...