BX Minerals - MATTE Summer - maskuotojas - mažoji pakuotė 7,50Eur

BX Minerals - Matte Summer - maskuotojas - mažoji pakuotė - tinka vidutinio tamsumo ir/ar tamsesnio atspalvio odai.

BX Minerals Matte serijos maskuotojai pasižymi intensyvesnio maskavimo savybėmis, pagaminti iš natūralių mineralų, savo sudėtyje neturi jokių alergizuojančių ar dirginančių priemaišų. Puikiai saugo odą nuo žalingo (UVA ir UVB) saulės poveikio. SPF 20. Ypač tinka Rožinės bei Acnes (spuogelių) paliestai odai, nes ne tik puikiai maskuoja, bet ir gydo odą. Maskuotojas yra daugiau kreminės konsistencijos nei makiažo pagrindas todėl puikiai maskuoja net mažus randelius, ar kitokius odos pažeidimus, bei suteikia matinį atspalvį.

Sudėtinės dalys: Titano dioksidas, cinko oksidas, geležies oksidai, sericite, baltmolis, žėrutis, rožių milteliai, ryžių milteliai.

Matte mažosios pakuotės supakuotos į 10 ml. indelius su sieteliu. Kiekis 1 g.

BX Minerals sifter lock

Naudojimosi instrukcija: mažą kiekį mineralų, įberkite į dangtelį, bei sukamaisiais judesiais įtrinkite mineralus į maskuotojo šepetėlį (concealer brush). Maskuotoją tepkite tik ant švarios ir sausos odos. Maskuokite tik būtinas vietas, tvirtai prispausdami šepetėlį prie norimos vietos, bei nežymiai išsklaidydami mineralus. Rekomendujama naudoti prieš makiažo pagrindą. Makiažo pagrindą galima naudoti ir ne Matte serijos.

Galimi maskuotojų atspalvių variantai:

Matte Bisk - tinka bet kokios spalvos odai.
Matte Summer - tinka vidutinio tamsumo ir/ar tamsesnio atspalvio odai.

BX Minerals Matte seriją sudaro:

MATTE MAKIAŽO PAGRINDAI
MATE MASKUOTOJAI
MATTE MĖGINUKAI
MATTE MAŽOSIOS PAKUOTĖS

Atsiliepimai
Pirkėjai kartu su šia preke dar pirko
- TU esi visų SVARBIAUSIA! -