Pristatymas ir grąžinimas Pristatymas ir grąžinimas
Prekių pristatymas.

bxm.lt įsigytos prekės bus pristatytos bet kuriuo nurodytu adresu. Įsigytas prekes galite gauti į namus, į darbovietę, į draugės ar kolegės namus, taip padarydamos (-mi) jai dovaną-staigmeną!

Jūsų užsisakytą prekę gausite per 3-6 darbo dienų. Prekės išsiuntimo terminas skaičiuojamas nuos sekančios darbo dienos po užsakymo atlikimo (pvz., užsakymas atliktas penktadienį, tai prekės pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo pirmadienio). Norimą prekę pristatysime ir į kitą šalį (ne į Lietuvą). Prekių pristatymo terminas ne Lietuvos teritorijoje yra ilgesnis - priklausomai į kurią šalį turi būti pristatyta prekė (-ės).

Prekes pristato Lietuvos paštas.

Prekės pristatymo išlaidos.

Lietuvos Respublikos teritorijoje prekės pristatomos NEMOKAMAI jeigu užsakymo suma viršija 30 eurų. Prekės (-ių) pristatymo išlaidos už Lietuvos ribų kainuoja nuo 3,5 euro, priklausomai nuo siuntinio svorio.

Prekių atsisakymas.

Tuo atveju, jeigu jūs nusiperkate prekę ir dar jos nebūnatę gavę, nusprendžiate jos atsisakyti jums teks sumokėti prekės atsisakymo mokestį t.y. 25 proc. nuo sumokėtos sumos, o taip pat jums nebus grąžintos ir siuntimo išlaidos (jei atsisakymo momentu prekė (-ės) buvo išsiųsta (-tos). Atsisakius prekės (jei atsisakymo momentu prekė (-ės) buvo išsiųsta (-tos) gavę prekę, nepažeidus jos pakuotės prekė turi būti nedelsiant išsiųsta ant paketo nurodytu atgaliniu adresu, siuntimo išlaidas klientas turės dengti iš savo lėšų. Jeigu pakuotė bus pažeista, arba jei prekė bus kitaip sugadinta ir/ar praradusi savo prekinę išvaizdą, deja, bet mes pinigų grąžinti negalėsime.

Prekių grąžinimas.

Prekės yra negrąžinamos ir nekeičiamos, nes šios prekės yra priskiriamos prie asmeninės higienos prekių rūšies.

Papildomos informacijos galite rasti bxm.lt NUOSTATUOSE.

Jeigu Jums kilo kokių nors klausimų, visada galite mums parašyti elektroninį laišką adresu info@bxm.lt
Tęsti
- TU esi visų SVARBIAUSIA! -