Grožio paslaptys perluose Grožio paslaptys perluose

Perlų pudra buvo žinoma dar senovės Azijoje ir dėl jos unikalių savybių buvo naudojama tradicinėje kinų medicinoje: oda tampa švelnesnė, elastingesnė, jaunesnė. Perlų pudra gali būti naudojama ir kaip veido kaukių sudėtinė dalis, kurių metu pudroje esančios aminų rūgštys bei „mineralų kokteilis“ minkština bei maitina odą.

Perlų pudra turi raminantį, dezinfekcinį poveikį. Perlų pudros kaukės švelniai atstato jūsų odos natūralų grožį.

Perlų pudros kaukės turi būti naudojamos ant švarios ir sausos odos. Su kauke reiktų praleisti 10-15 minučių. Jei jūsų odą labai jautri – tai maždaug 5 minutes. Pašalinti kaukę reiktų šiltu vandeniu. Kad pajusti pilnavertį kaukės poveikį rekomenduotina procedūrą daryti 1-2 kartus per savaitę. Turinčioms jautrią odą – rečiau. Kaukės metu gali jaustis dilgčiojimas, šiluma, nes yra šalinamos mirusios ląstelės – oda atjaunėja. Ypač jautrią odą turinčioms tokia kaukė, gali lengvai deginti, oda parausti – bet tai laikinas poveikis. Tokie žmonės pirmą kartą turėtų elgtis atsargiai, kaukę naudoti neilgiau nei 3-5 minutes.

Kaukę naudojant pirmą kartą, rekomenduotina iš pradžių išbandyti ant nedidelių veido odos plotelių. Paimkite žiupsnelį perlų pudros, sumaišykite su vandeniu. Vandens naudokite tiek, kad nebūtų per skysta konsistencija. Kaukė turi būti pastos pavidalo. Nedidelį kiekį pastos patepkite už ausies. Priklausomai nuo jūsų odos tipo, palaikykite 5-10 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Prieš naudojant kaukę, susiriškite plaukus, kad netrukdytų. Nusiprauskite veidą ir kaklą su šiltu vandeniu. Tuomet švelniai pamasažuokite tas vietas, kur naudosite kaukę. Galite tai pakartoti. Atlikus procedūrą leiskite odai išdžiūti – nenaudokite rankšluosčio. Nudžiuvus galite panaudoti vitaminą E (aliejuką), apie 5 minutes leiskite aliejui susigerti į odą. Tuomet likučius galima pašalinti su simonsidijų (jojobos) aliejumi arba švelniu veido pieneliu.

Perlų pudros kaukių receptai.

Perlų pudros ir kiaušinių kaukė. 1-2 arbatinius šaukštelius (ne su kaupu) sumaišyti su 1 kiaušinio baltymu ir šiltu vandeniu. Naudokite kaukę veidui ir kaklo sričiai. Po 15-20 minučių švariai nusiplaukite šiltu vandeniu.

Medaus, kiaušinių ir perlų pudros kaukė. 1 arbatinį šaukštelį perlų pudros sumaišyti 1 citrinos sultimis, 1 kiaušinio suplaktu baltymu ir 1 arbatiniu šaukšteliu medaus.

Perlų pudros ir alyvuogių aliejaus kaukė. 1 arbatinį šaukštelį perlų pudros sumaišyti su alyvuogių aliejumi, kad gautųsi pasta, Ši kaukė atgaivins sausą, suglebusią odą.

Perlų pudros ir pieno kaukė. 1 arbatinį šaukštelį perlų pudros sumaišyti su pienu arba grietinėle. Pieno arba grietinėlės naudokite tiek, kad gautųsi pasta. Ši kaukė skirta odai atjauninti, bei pašalinti raudonį (acne). Nusivalius kaukę kelias minutes galite justi nedidelį niežulį, ar šilumą, tad leiskite odai kvėpuoti, nenaudokite drėkinamojo kremo kiek įmanoma ilgiau.

Žinotina, kad miegant organizmas beveik negamina streso hormonų, todėl oda godžiai sugeria tai, kas paskatina naktį natūraliai vykstančią regeneraciją. Tad didesnį efektą pasieksite jei kaukes darysite vakare prieš miegą, nes miego metu vyksta odos atstatomieji procesai.

Dieninės odos priežiūros priemonės, pvz., tokios kaip BX Minerals makiažo pagrindai, saugo odą nuo aplinkos poveikio (kenksmingų saulės spindulių, sunkiųjų metalų).

Na, o naktinių priemonių, tokių kaip BX Minerals Odos atsinaujinimo-gydomoji šilko ir perlų pudros sudėtyje esanti didelė veikliųjų medžiagų koncentracija skatina odą atsinaujinti nakties metu, nes kaip jau buvo minėta – miego metu vyksta odos atstatomieji procesai.

BX Minerals - natūralaus grožio pasaulis.

Tęsti
...natūralaus grožio pasaulis...